NOVOSTI

Omladinski pogon FK Dobrinja godišta 2008/2009

Omladinski  pogon FK  Dobrinja godišta 2008/2009

Takmičarska grupa, nastupaju  u okviru  lige FSKS.

 

Jesenji dio

 

1. Kolo 16.09.2017

Famos (V)-Dobrinja

Academica 2-Centar

United-Derby

Tango 2-Slobodan

Bambinosi 2-OFK Mladost

 

2. Kolo 23.09.2017

Dobrinja-OFK Mladost

Slobodan-Bambinosi 2

Derby-Tango 2

Centar-United

Famos (V)-Academica 2

 

3. Kolo 30.09.2017

Academica 2-Dobrinja

United-Famos (V)

Tango 2-Centar

Bambinosi 2-Derby

OFK Mladost-Slobodan

 

4. Kolo 07.10.2017

Dobrinja-Slobodan

Derby-OFK Mladost

Centar-Bambinosi 2

Famos (V)-Tango 2

Academica 2-United

 

5. Kolo 14.10.2017

United-Dobrinja

Tango 2-Academica 2

Bambinosi 2-Famos (V)

OFK Mladost-Centar

Slobodan-Derby

 

6. Kolo 21.10.2017

Dobrinja-Derby

Centar-Slobodan

Famos (V)-OFK Mladost

Academica 2-Bambinosi 2

United-Tango 2

 

7. Kolo 28.10.2017

Tango 2-Dobrinja

Bambinosi 2-United

OFK Mladost-Academica 2

Slobodan-Famos (V)

Derby-Centar

 

8. Kolo 04.11.2017

Dobrinja-Centar

Famos (V)-Derby

Academica 2-Slobodan

United-OFK Mladost

Tango 2-Bambinosi 2

 

9. Kolo 11.11.2017

Bambinosi 2-Dobrinja

OFK Mladost-Tango 2

Slobodan-United

Derby-Academica 2

Centar-Famos (V)

Proljetni dio

 

 

10. Kolo

Dobrinja-Famos (V)

Centar-Academica 2

Derby-United

Slobodan-Tango 2

OFK Mladost-Bambinosi 2

 

11. Kolo

OFK Mladost - Dobrinja

Bambinosi 2-Slobodan

Tango 2-Derby

United-Centar

Academica 2-Famos (V)

 

12. Kolo

Dobrinja-Academica 2

Famos (V)-United

Centar-Tango 2

Derby-Bambinosi 2

Slobodan-OFK Mladost

 

13. Kolo

Slobodan-Dobrinja

OFK Mladost-Derby

Bambinosi 2-Centar

Tango 2-Famos (V)

United-Academica 2

 

14. Kolo

Dobrinja-United

Academica 2-Tango 2

Famos (V)-Bambinosi 2

Centar-OFK Mladost

Derby-Slobodan

 

15. Kolo

Derby-Dobrinja

Slobodan-Centar

OFK Mladost-Famos (V)

Bambinosi 2-Academica 2

Tango 2-United

 

16. Kolo

Dobrinja-Tango 2

United-Bambinosi 2

Academica 2-OFK Mladost

Famos (V)-Slobodan

Centar-Derby

 

17. Kolo

Centar-Dobrinja

Derby-Famos (V)

Slobodan-Academica 2

OFK Mladost-United

Bambinosi 2-Tango 2

 

18. Kolo

Dobrinja-Bambinosi 2

Tango 2-OFK Mladost

United-Slobodan

Academica 2-Derby

Famos (V)-Centar